Захист прав національного виробника-експортера в торговельно-економічній сфері в рамках Світової організації торгівлі (СОТ)

PDF Печать E-mail
23.09.2016 10:18

В рамках Міжнародного інвестиційного саміту,  юристами Адвокатського об’єднання «Правова група «Домініон» буде проведено семінар щодо переваг, які дає для національного виробника-експортера участь України в Світовій організації торгівлі (далі – СОТ).

Дана тема актуальна для національних виробників, в т. ч. меблевих, оскільки приватний сектор має ефективно використовувати механізми, що сприяють розширенню експортних можливостей України.

Метою заходу є роз’яснення інструментів ефективного використання переваг членства в СОТ, а також механізмів захисту від недружніх дій партнерів способами, які передбачені угодами СОТ.

 

СЕМІНАР: "Захист прав національного виробника-експортера в торговельно-економічній сфері в рамках Світової організації торгівлі (СОТ)"

 1. Огляд основних інструментів та механізмів торгової політики України, як держави-члена СОТ
  • спрощення митних процедур і формальностей виходу товарів українських виробників на світові ринки
  • забезпечення прозорості процедур щодо верифікації свідоцтва про походження товару
  • усунення бар’єрів у торгівлі з ЄС у сфері технічного регулювання та санітарного й фітосанітарного контролю
 2. Порядок забезпечення захисту прав та інтересів національних виробників України в торговельно-економічній сфері в рамках Світової організації торгівлі (ПОРЯДОК забезпечення захисту прав та інтересів України в торговельно-економічній сфері в рамках Світової організації торгівлі, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2016 р. № 346)
  • порядок звернення до Мінекономрозвитку заінтересованими організаціями, асоціаціями національних виробників
  • обов'язки Мінекономрозвитку щодо забезпечення захисту прав та інтересів України в торговельно-економічній сфері в рамках СОТ
 3. Використання механізмів вирішення міжнародних торгових спорів у рамках СОТ
  • механізми вирішення торгових спорів у рамках СОТ
  • досвід участі України в міжнародних торгових спорах в якості відповідача та третьої сторони