Тематичні розділи

Світло

Выставка Свет на Design Living Tendency - люстры, светильники, интерьерное освещение от ведущих производителей Спеціалізована виставка освітлювальних приладів для дому, аксесуарів і фурнітури представить новітні тенденції та розробки в галузі домашнього освітлення.

Детальніше...
 

Меблі. Інтер'єр

Design Living Tendency выставка мебели

Виставка Design Living Tendency є безперечним лідером серед заходів у сфері інтер'єру та дизайну. Щорічно учасники виставки дивують своїх відвідувачів нестандартними рішеннями стандартних завдань, використовуючи нові матеріали і технології для втілення своїх ідей в оформленні інтер'єрів.

Детальніше...
 

Домашній текстиль

Абсолютно неможливо уявити сучасні інтер'єрні рішення без текстильного дизайну. Саме декоративні тканини і текстиль створюють особливу атмосферу стилю, комфорту і затишку, яку ми називаємо інтер'єром.

Детальніше...
 

Декор Вікна

Выставка декор окна на Design Living Tendency

Декор Вікна - одна з наймасштабніших експозицій виставки, в якій представлена продукція всіх напрямів і стилів: нові колекції тканин провідних світових та українських виробників, різноманітні варіанти сонцезахисних систем і оформлення вікна, ексклюзивні матеріали і технології.

Детальніше...
 

Декор. Подарунки

Выставка декора и подарков на Design Living Tendency

Найбільша спеціалізована виставка декору та подарунків на Design Living Tendency традиційно представлена спеціальним проектом DÉCOR TREND PERFORMANCE, який об'єднує всіх лідерів сектору “Декор, подарунки і новорічне оздоблення” на одному майданчику.

Детальніше...
 


facebook.com

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставковий центр
Київ,Броварський пр-т,15
М «Лівобережна»